Kodeks etyczny firmy:

  • dostarczamy materiały i urządzenia najwyższej jakości,
  • grzecznie, sprawnie i fachowo obsługujemy klientów,
  • staramy się spełniać oczekiwania klientów podczas przygotowywania ofert,
  • przestrzegamy zasady: Celem naszym jest klient.

Dla wszystkich pracowników firmy KRUSZYWOSORT najważniejszy jest Klient ze swoimi potrzebami, marzeniami i problemami

Dysponujemy doświadczonym zespołem, który sprawnie i dokładnie wybuduje, zamontuje, wyremontuje i sprawi, że będziecie Państwo bardzo zadowoleni z naszych usług.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, aby najlepiej dopasować swoją ofertę do Państwa potrzeb. Dlatego dokładna wycena zależy od wielu czynników i jest możliwa dopiero po przedstawieniu projektu.

Bezpieczeństwo pracy

Zapewniamy bezpieczne warunki pracy i zobowiązujemy się do ich ciągłej poprawy. Regulaminy bezpieczeństwa pracy są dostępne i stosowane na wszystkich naszych budowach. W działalności firmy traktujemy ochronę zdrowia i bezpieczeństwa pracy na równi z ochroną środowiska.

Jakość

Naszym podstawowym zadaniem jest prowadzenie i rozwijanie przynoszącej zyski działalności gospodarczej, opartej na solidnych podstawach ekonomicznych. KRUSZYWOSORT jako firma z tradycjami i perspektywami na przyszłość bierze na siebie odpowiedzialność wynikającą z prowadzonej działalności w stosunku do klientów jak również w stosunku do swoich pracowników, partnerów biznesowych oraz szeroko pojętego społeczeństwa. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy standardy postępowania obejmujące m.in. działania związane z fazą przygotowania oferty, pracami projektowymi, planowaniem i przygotowaniem inwestycji, jej realizację oraz obsługę gwarancyjną. Powyższe zasady spełniają wymagania międzynarodowej normy ISO 9001.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.